Multicomp MC0805N200J500A2.54MM
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 5% +Tol, 5% -Tol, NP0, 30ppm/Cel TC, 0.00002uF
IHS
Datasheet5 pagesIl y a 17 ans
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Component Search Engine
SymboleEmpreinte
3DTélécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2009-02-06
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Cap Ceramic 22pF 50V C0G 5% Radial 5mm 125C Ammo
KYOCERA AVXSR151A220JAATR1
Cap Ceramic 22pF 100V C0G 5% Radial 2.54mm 125°C T/R
卤5% 50V 22pF C0G Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS
Cap Ceramic 18pF 50V C0G 5% Radial 5mm 125C Tape and Box
Yageo GroupC322C220J2G5TA
Multilayer Ceramic Capacitors Mlcc - Leaded 200V 22Pf C0G 5% Ls=5.08Mm
卤5% 50V 18pF C0G Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS
Descriptions
Descriptions de Multicomp MC0805N200J500A2.54MM fournies par ses distributeurs.
Cap Ceramic 20pF 50V C0G 5% Radial 0805 2.54mm 125C Ammo
CERAMIC CAPACITOR 20PF 50V, C0G/NP0, 5%, RADIAL; Capacitance:20pF; Voltage(DC):50V; Capacitance Tolerance:± 5%; Capacitor Terminals:PC Pin; Dielectric Characteristic:C0G / NP0; Lead Spacing:2.54mm; Product Range:-; Produ
CERAMIC CAPACITOR 20PF 50V, C0G/NP0, 5%,; CERAMIC CAPACITOR 20PF 50V, C0G/NP0, 5%, RADIAL; Capacitance: 20pF; Voltage(DC): 50V; Capacitance Tolerance: ± 5%; Capaci; Available until stocks are exhausted Alternative available
Ceramic Capacitor 20Pf 50V, C0G/Np0, 5%, Radial; Rango De Producto:Serie Mc; Capacidad:20Pf; Tolerancia, Capacitancia:± 5%; Característica Dieléctrico:C0G/Np0; Tensión Nominal:50V; Terminales Del Condensador:Conexión Radial |Multicomp MC0805N200J500A2.54MM