TDK FK18C0G1H180J
卤5% 50V 18pF C0G Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS
Obsolete
Page du fabricantFiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour TDK FK18C0G1H180J.
IHS
Datasheet22 pagesIl y a 13 ans
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
Restocked
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
KYOCERA AVXSR211A180JAR
Cap Ceramic 18pF 100V C0G 5% Radial 5.08mm 125°C Bulk
Cap Ceramic 18pF 50V C0G 5% Radial 5mm 125C Tape and Box
Yageo GroupC315C180J1G5TA
Multilayer Ceramic Capacitors Mlcc - Leaded 100V 18Pf C0G 5% Ls=2.54Mm
Cap Ceramic 18pF 100V C0G 5% Radial 5mm 125C Bulk
Yageo GroupC317C180J2G5TA
Cap Ceramic 18pF 200V C0G 5% Radial 5.08mm 125C Extreme Low ESR Bulk
Cap Ceramic 18pF 50V C0G 5% Radial 2.5mm 125C Bulk
Descriptions
Descriptions de TDK FK18C0G1H180J fournies par ses distributeurs.
Cap Ceramic 18pF 50V C0G 5% Radial 2.5mm 125C Tape and Box
Cap Ceramic 18pF 50V C0G 5% Radial 2.5mm 125°C
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 5% +Tol, 5% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.000018uF, Through Hole Mount, 1614