Microchip DSC6001JI3B-024.5760
MEMS OSC, LVCMOS, 24.576MHz, 20PPM, 1.8-3.3V, -40 to 85C, 2.5 x 2.0mm
Fiches techniques et documents
Microchip
Datasheet34 pagesIl y a 3 ans
Microchip SCT
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-69.95%
Pièces de rechange
Price @ 1000
Stock
53,058
Authorized Distributors
6
Frequency
Frequency Stability
Max Supply Current
Operating Supply Voltage
Mount
Chaîne d'approvisionnement
Projected EOL Date2044-10-10
Manufacturer Lifecycle StatusREL (Last Updated: 1 day ago)
Descriptions
Descriptions de Microchip DSC6001JI3B-024.5760 fournies par ses distributeurs.
CMOS 1.71V 3.63V 1.3mA 2pF 24.576MHz VLGA-4 2.5mm*2mm*890¦Ìm
Oscillator, 80MHz, 1.3mA, VLGA-4, RoHS
Microchip SCT
MEMS OSC XO 24.5760MHZ CMOS SMD