Microchip DSC6001HI2B-024.0000
MEMS OSC, LVCMOS, 24MHz, 25PPM, 1.8-3.3V, -40 to 85C, 1.6 x 1.2mm
Fiches techniques et documents
Microchip
Datasheet34 pagesIl y a 3 ans
Microchip SCT
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-69.75%
Pièces de rechange
Price @ 1000
Stock
47,082
Authorized Distributors
6
Frequency
Frequency Stability
Max Supply Current
Operating Supply Voltage
Mount
Chaîne d'approvisionnement
Projected EOL Date2044-10-10
Country of AssemblyThailand
Country of FabricationSingapore
Country of OriginThailand
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.0060
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 day ago)
Manufacturer Lifecycle StatusREL (Last Updated: 1 day ago)
Descriptions
Descriptions de Microchip DSC6001HI2B-024.0000 fournies par ses distributeurs.
CMOS 1.71V 3.63V 1.3mA 2pF ¡À25ppm 24MHz VFLGA-4 1.6mm*1.2mm*890¦Ìm
Oscillator, 80MHz, 1.3mA, VFLGA-4, RoHS