Microchip DSC1123AE2-040.0000
Oscillator MEMS 40MHz ±25ppm (Stability) LVDS 52% 3.3V 6-Pin VDFN EP SMD Tube
Fiches techniques et documents
Microchip
Datasheet25 pagesIl y a 1 an
Datasheet26 pagesIl y a 6 ans
Electro Sonic
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-97.95%
Stock
48,818
Frequency
40 MHz
40 MHz
Frequency Stability
25 ppm
25 ppm
Max Supply Current
32 mA
32 mA
Operating Supply Voltage
Mount
Surface Mount
Surface Mount
Chaîne d'approvisionnement
Projected EOL Date2044-01-12
Pièces détachées
MEMS Oscillator, 40 MHz, SMD, 3.2mm x 2.5mm, 25 ppm, 3 V, DSC1121
Oscillator MEMS 40MHz ±25ppm (Stability) CMOS 55% 2.5V/3.3V 4-Pin QFN SMD T/R
Oscillator MEMS 40MHz ±25ppm (Stability) 15pF CMOS 55% 3.3V 4-Pin QFN SMD T/R
Oscillator MEMS 40MHz ±25ppm (Stability) 15pF LVCMOS 55% 2.5V/3.3V 6-Pin VDFN EP SMD Tube
CTS ComponentsCB3LV-5I-40M0000
SMD Crystal Oscillator 40MHz 3.3V 50pF 4-Pin CSMD T/R
Descriptions
Descriptions de Microchip DSC1123AE2-040.0000 fournies par ses distributeurs.
MEMS OSC, LVDS, 40MHz, 25PPM, 2.5-3.3V, -20 to 70C, 7.0 x 5.0mm