Microchip DSC1101DL5-050.0000
Oscillator MEMS 50MHz ±10ppm (Stability) 15pF LVCMOS 55% 2.5V/3.3V 6-Pin VDFN SMD Tube
Fiches techniques et documents
Microchip
Datasheet31 pagesIl y a 1 an
Datasheet31 pagesIl y a 10 ans
Datasheet0 pageIl y a 0 an
Tendance sur 3 mois:
+106%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
SnapEDA
Empreinte
Stock
69,277
Frequency
50 MHz
Frequency Stability
10 ppm
Max Supply Current
35 mA
Operating Supply Voltage
Mount
Surface Mount
Chaîne d'approvisionnement
Projected EOL Date2044-08-30
Descriptions
Descriptions de Microchip DSC1101DL5-050.0000 fournies par ses distributeurs.
MEMS Oscillator, 50 MHz, SMD, 2.5mm x 2mm, 10 ppm, 3 V, DSC1101
MEMS OSC, LVCMOS, 50MHz, 10PPM, 2.5-3.3V, -40 to 105C, 2.5 x 2.0mm