Microchip DSC1001DE5-019.2000
MEMS OSC, LVCMOS, 19.2MHz, 10PPM, 1.8-3.3V, -20 to 70C, 2.5 x 2.0mm
Tendance sur 3 mois:
-91.27%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
SnapEDA
Empreinte
Stock
25,639
Frequency
19.2 MHz
19.2 MHz
19.2 MHz
Frequency Stability
10 ppm
10 ppm
10 ppm
Max Supply Current
6.3 mA
16 mA
16 mA
Operating Supply Voltage
3.3 V
3.3 V
Mount
Standard, Surface Mount
Chaîne d'approvisionnement
Projected EOL Date2039-04-22
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 21 hours ago)
Manufacturer Lifecycle StatusREL (Last Updated: 21 hours ago)
Pièces détachées
MEMS Oscillator, 19.2 MHz, SMD, 2.5mm x 2mm, 10 ppm, 3.3 V, DSC1001
MEMS OSC, LVCMOS, 19.2MHz, 10PPM, 1.8-3.3V, -40 to 85C, 3.2 x 2.5mm
MEMS ROHS3Compliant Standby (Power Down) Active Oscillator 55/45% 15pF -40C~85C 2ns
Descriptions
Descriptions de Microchip DSC1001DE5-019.2000 fournies par ses distributeurs.
Oscillator MEMS 19.2MHz ±10ppm (Stability) 15pF LVCMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V 4-Pin CDFN SMD Tube Automotive AEC-Q100
VDFN MEMS OSCILLATOR, LOW POWER, -20C-70C, 10PPM
OSCILLATOR MEMS 19.2MHZ CMOS SMD
CMOS 1.7V 3.6V 6.3mA 15pF ¡À10ppm 19.2MHz 2.5mm*2mm*900¦Ìm
Oscillator, 150MHz, 5mA, VDFN-4, RoHS
Microchip SCT
MEMS OSC XO 19.2000MHZ CMOS SMD