Microchip DSC1001CL2-024.0000T
MEMS Oscillator, 33 MHz, SMD, 2.5mm x 2mm, 10 ppm, 3.3 V, DSC1001
Datasheet24 pagesIl y a 2 ans
Electro Sonic
Tendance sur 3 mois:
+397%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
SnapEDA
3DTélécharger
Stock
70,966
Authorized Distributors
6
Frequency
24 MHz
24 MHz
24 MHz
Frequency Stability
25 ppm
25 ppm
25 ppm
Max Supply Current
6.3 mA
6.3 mA
6.3 mA
Operating Supply Voltage
Mount
Surface Mount
Surface Mount
Chaîne d'approvisionnement
Projected EOL Date2039-12-09
Pièces détachées
24MHz MEMS (Silicon) CMOS Oscillator 1.8 V ~ 3.3 V Standby (Power Down) 4-SMD, N
Standard Clock Oscillators MEMS Oscillator, Low Power, -40C-85C, 25ppm
MEMS Oscillator, 24 MHz, SMD, 3.2mm x 2.5mm, 25 ppm, 3.3 V, DSC1001
SINGLE-CHIP, ONE-OUTPUT CLOCK GENERATOR, -40 TO 85C, SOT23, 25PPM, DEFAULT DR STR, 3.3V, 24MHZ, OE, SMD
Oscillator MEMS 24MHz ±25ppm (Stability) 15pF HCMOS/LVCMOS 55% 3.3V Medical 4-Pin QFN SMD T/R
Oscillator MEMS 24MHz ±25ppm (Stability) 15pF HCMOS/LVCMOS 55% 2.8V 4-Pin QFN SMD T/R
Descriptions
Descriptions de Microchip DSC1001CL2-024.0000T fournies par ses distributeurs.
MEMS OSC, LVCMOS, 24MHz, 25PPM, 1.8-3.3V, -40 to 105C, 3.2 x 2.5mm
Oscillator MEMS 24MHz ±25ppm (Stability) 15pF LVCMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V Automotive 4-Pin CDFN SMD T/R