Microchip DSC1001AL1-020.0000T
MEMS OSC, LVCMOS, 20MHz, 50PPM, 1.8-3.3V, -40 to 105C, 7.0 x 5.0mm
Datasheet24 pagesIl y a 2 ans
Electro Sonic
Tendance sur 3 mois:
-14.01%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Component Search Engine
SymboleEmpreinte
3DTélécharger
Stock
86,297
Authorized Distributors
6
Chaîne d'approvisionnement
Projected EOL Date2044-06-28
Descriptions
Descriptions de Microchip DSC1001AL1-020.0000T fournies par ses distributeurs.
Oscillator MEMS 20MHz ±50ppm (Stability) 15pF LVCMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V 4-Pin VDFN EP SMD T/R Automotive AEC-Q100
Oscillator, 150MHz, 5mA, VDFN-4, RoHS
Microchip SCT
MEMS OSC XO 20.0000MHZ CMOS SMD / 20 MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.8V ~ 3.3V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead Exposed Pad
MEMS OSC XO 20.0000MHZ CMOS SMD