MCC 1.5KE10A-TP
104.8A 10¦ÌA 14.5V 9.5V 8.55V 10.5V Unidirectional DO-201AE Tvs Rohs
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour MCC 1.5KE10A-TP.
IHS
Datasheet4 pagesIl y a 18 ans
RS (Formerly Allied Electronics)
DigiKey
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.10.00.50
Introduction Date2002-04-09
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
Pièces détachées
BournsSMCJ8.0A
DO-214AB SMC SMCJ 1 Surface Mount Zener Tvs Diode 10.2V 200A 1.5kW -55C~150C TJ
Trans Voltage Suppressor Diode, 1500W, 8.55V V(RWM), Unidirectional, 1 Element, Silicon
onsemi1N6271AG
Diode TVS Single Uni-Dir 8.55V 1.5KW 2-Pin Case 41A-04 Box
TVS Diode Single Uni-Dir 7.78V 1.5KW 2-Pin SMC T/R
onsemiSMCJ11A
1500 W Uni-Directional 18.2 V SMT Transient Voltage Suppressor Diode - DO-214AB
TVS Diodes - Transient Voltage Suppressors 1500W 11V Unidirect
Descriptions
Descriptions de MCC 1.5KE10A-TP fournies par ses distributeurs.
Trans Voltage Suppressor Diode, 1500W, 8.55V V(RWM), Unidirectional, 1 Element, Silicon, DO-201AE
TVS DIODE 8.55VWM 14.5VC DO201AE
1.5KW,10V 5%,UNIDIR, AXIAL TVS