MCC SMCJ1.5KE9.1A-TP
TVS Diode Single Uni-Dir 7.78V 1.5KW 2-Pin SMC T/R
Production
Page du fabricant
Prix et stock
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-1.07%
Pièces de rechange
Price @ 1000
Stock
33,447
Authorized Distributors
2
Polarity
Unidirectional
Unidirectional
Number of Unidirectional Channels
1
Number of Bidirectional Channels
Breakdown Voltage
9.1 V
9.36 V
9.36 V
Clamping Voltage
13.4 V
13.6 V
13.6 V
Peak Pulse Power
1.5 kW
1.5 kW
1.5 kW
Peak Pulse Current
12.2 A
110.3 A
110.3 A
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMainland China, Vietnam
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.10.00.50
Introduction Date2006-10-24
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
Pièces détachées
BournsSMCJ8.0A
DO-214AB SMC SMCJ 1 Surface Mount Zener Tvs Diode 10.2V 200A 1.5kW -55C~150C TJ
onsemiSMCJ10A
1500 W Uni-Directional 12.3 V SMT Transient Voltage Suppressor Diode - DO-214AB
TVS Diodes - Transient Voltage Suppressors 1500W 11V Unidirect
Littelfuse1.5SMC12A
DO-214AB SMC 1.5SMC 1 Surface Mount Zener Tvs Diode 11.4V 91A 1.5kW -55C~150C TJ
Trans Voltage Suppressor Diode, 1500W, 10V V(RWM), Unidirectional, 1 Element, Silicon, DO-214AB
Trans Voltage Suppressor Diode, 1500W, 8.55V V(RWM), Unidirectional, 1 Element, Silicon
Descriptions
Descriptions de MCC SMCJ1.5KE9.1A-TP fournies par ses distributeurs.
Trans Voltage Suppressor Diode, 1500W, 7.78V V(RWM), Unidirectional, 1 Element, Silicon, DO-214AB
1500W Transient Voltage Suppressor / 13" REEL
TVS DIODE 7.78VWM 13.4VC DO214AB
1.5KW 113.4A 13.4V 8.65V SMC(DO-214AB) 2.62mm