MCC SMCJ1.5KE7.5CA-TP
Trans Voltage Suppressor Diode, 1500W, 6.4V V(RWM), Bidirectional, 1 Element, Silicon, DO-214AB
Production
Page du fabricant
Prix et stock
Pièces de rechange
Price @ 1000
Stock
1
Authorized Distributors
1
Polarity
Bidirectional
Bidirectional
Number of Unidirectional Channels
Number of Bidirectional Channels
Breakdown Voltage
7.5 V
7.5 V
7.5 V
Clamping Voltage
11.3 V
11.3 V
11.3 V
Peak Pulse Power
1.5 kW
1.5 kW
1.5 kW
Peak Pulse Current
14.8 A
14.6 A
14.6 A
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
Pièces détachées
BournsSMCJ64CA
TVS Diode, SMCJ, Bidirectional, 64 V, 103 V, DO-214AB (SMC), 2 Pins
BournsSMCJ7.5CA
116.3A 12.9V 1.5kW 8.33V 7.5V DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS
LittelfuseSMCJ7.5CA
SMCJ Series 12.9 V 1.5 kW Surface Mount Bi-Directional TVS Diode - DO-214AB
onsemiSMCJ78CA
SMCJ Series 1.5 kW 126 V clamp Bi-Directional SMT TVS Diode - DO-214AB
BournsSMCJ58CA
TVS Diode, SMCJ, Bidirectional, 58 V, 93.6 V, DO-214AB (SMC), 2 Pins
onsemiSMCJ60CA
SMCJ Series 73.7 V Bi-Directional Surface Mount TVS Diode - SMC
Descriptions
Descriptions de MCC SMCJ1.5KE7.5CA-TP fournies par ses distributeurs.
1500W 500Ã×A 134.5A 11.3V 7.13V 6.4V 7.88V Bi-Directional SMC(DO-214AB) TVS ROHS
TVS Diode Single Bi-Dir 6.4V 1.5KW 2-Pin SMC T/R
1500W Transient Voltage Suppressor / 13" Reel