MCC SMCJ1.5KE13CA-TP
5Ã×A 83.5A 18.2V 12.4V 11.1V 13.7V Bi-Directional SMC(DO-214AB) TVS ROHS
Production
Page du fabricant
Prix et stock
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-5.09%
Pièces de rechange
Price @ 1000
Stock
36,683
Authorized Distributors
2
Polarity
Bidirectional
Bidirectional
Number of Unidirectional Channels
Number of Bidirectional Channels
1
Breakdown Voltage
13 V
130 V
130 V
Clamping Voltage
18.2 V
179 V
179 V
Peak Pulse Power
1.5 kW
1.5 kW
1.5 kW
Peak Pulse Current
83.5 A
8.5 A
8.5 A
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
Pièces détachées
BournsSMCJ11CA
82.5A 1.5kW 18.2V 12.2V Bidirectional 11V SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS
BournsSMCJ13CA
Dio Tvs Vwm 13V 1.5Kw Bidir Smc Rohs Compliant: Yes
BournsSMCJ12CA
DO-214AB SMC SMCJ 1 Surface Mount Zener Tvs Diode 15.3V 75.4A 5W -55C~150C TJ
onsemiSMCJ12CA
SMCJ Series 12 V 1500 W Bi-Directional Transient Voltage Suppressor Diode
onsemiSMCJ14CA
SMCJ Series 14 V 1500 W Bi-Directional Surface Mount TVS Diode - DO-214AB
onsemiSMCJ11CA
Diode TVS Single Bi-Dir 11V 1.5KW 2-Pin DO-214AB T/R
Descriptions
Descriptions de MCC SMCJ1.5KE13CA-TP fournies par ses distributeurs.
Trans Voltage Suppressor Diode, 1500W, 11.1V V(RWM), Bidirectional, 1 Element, Silicon, DO-214AB
1500W Transient Voltage Suppressor / 13" REEL