MCC SMCJ1.5KE120CA-TP
Trans Voltage Suppressor Diode, 1500W, 102V V(RWM), Bidirectional, 1 Element, Silicon, DO-214AB
Production
Page du fabricant
Prix et stock
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-3.38%
Pièces de rechange
Price @ 1000
Stock
37,015
Authorized Distributors
2
Polarity
Bidirectional
Bidirectional
Number of Unidirectional Channels
Number of Bidirectional Channels
1
Breakdown Voltage
120 V
120 V
120 V
Clamping Voltage
165 V
165 V
165 V
Peak Pulse Power
1.5 kW
1.5 kW
1.5 kW
Peak Pulse Current
9.2 A
9.1 A
9.1 A
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
Pièces détachées
BournsSMCJ100CA
Trans Voltage Suppressor Diode, 1500W, 100V V(RWM), Bidirectional, 1 Element, Silicon, DO-214AB
BournsSMCJ120CA
Trans Voltage Suppressor Diode, 1500W, 120V V(RWM), Bidirectional, 1 Element, Silicon, DO-214AB
BournsSMCJ110CA
8.4A 1.5kW 177V 122V Bidirectional 110V DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS
LittelfuseSMCJ120CA
SMCJ Series 120 V 1500 W SMT Bi-Directional Transient Voltage Suppressor - SMC
1.5SMC Series 143 V 1500 W Surface Mount Bi-Directional TVS Diode - DO-214AB
LittelfuseSMCJ130CA
SMCJ Series 209 V 1.5 kW Surface Mount Bi-Directional TVS Diode - DO-214AB
Descriptions
Descriptions de MCC SMCJ1.5KE120CA-TP fournies par ses distributeurs.
5Ã×A 9.2A 165V 114V 102V 126V Bi-Directional SMC(DO-214AB) TVS ROHS
1500W Transient Voltage Suppressor / 13" REEL
TVS DIODE 102VWM 165VC DO214AB
1.5KW 9.2A 165V 114V SMC(DO-214AB) 2.62mm