Littelfuse V30MLA0603NT
41.5V 30A 1 37V 46V 30V 25V 100MJ 90PF@1MHZ 0603 1.6MM*800¦ÌM*1MM
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Littelfuse V30MLA0603NT.
IHS
Datasheet9 pagesIl y a 5 ans
Littelfuse SCT
Fuses Unlimited
DigiKey
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-1.97%
Pièces de rechange
Price @ 1000
Stock
73,910
Authorized Distributors
6
Resistance
Mount
Surface Mount
Surface Mount
Case/Package
0603
Termination
SMD/SMT
SMD/SMT
Number of Turns
Tolerance
Power Rating
Composition
Temperature Coefficient
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.40.40.00
Introduction Date1998-02-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
Descriptions
Descriptions de Littelfuse V30MLA0603NT fournies par ses distributeurs.
MLA Series - Multilayer Transient Voltage Suppressor, 0603, RoHS
Littelfuse SCT
Metal Oxide Varistors 25V, 30A, 75pF
MULTI-LAYER VARISTOR SURFACE MOUNT
Varistor, 30V, 74V, 0603; Capacitance, Cd:90Pf; Clamping Voltage 8/20Us Max:74V; Clamping Voltage Vc Max:74V; Filter Terminals:Surface Mount; Leaded Process Compatible:Yes; Operating Temperature Max:125°C; Package/Case:0603 Rohs Compliant: Yes |Littelfuse V30MLA0603NT