Littelfuse TO103J2F
Flange Mount 10 kOhm ±1% 3892 K 150°C Thermistor - TO-220
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Littelfuse TO103J2F.
Sager Electronics
Datasheet2 pagesIl y a 8 ans
Datasheet2 pagesIl y a 8 ans
Future Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+73.06%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Component Search Engine
SymboleEmpreinte
3DTélécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.40.80.70
Introduction Date2018-03-15
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Pièces détachées
LittelfuseTO502J2J
Flange Mount 5 kOhm ±5% 3892 K 150°C Thermistor - TO-220
Descriptions
Descriptions de Littelfuse TO103J2F fournies par ses distributeurs.
Bulk Through Hole RoHS Compliant NTC Thermistor 150C 1%
NTC Thermistor, 10000ohm, Through Hole Mount
Thermistor Probe 10K Ohm 1% 2-Pin Radial 3892K -4.5 to -4 Tube
SENSOR NTC 10K OHM 3892K TO220-2
NTC THERMISTOR, 10K, RADIAL LEADED;
THERM NTC 10KOHM 3892K TO220-2
NTC THERMISTOR, 10K, RADIAL LEADED; Thermistor Type:Probe; Resistance (25°C):10kohm; Product Range:-; B-Constant:3892K; B-Constant Tolerance:-; Probe Material:Plastic; Lead Length:13.49mm; Operating Temperature Min:-55°C RoHS Compliant: Yes