Littelfuse SMDJ10CA-T7
Trans Voltage Suppressor Diode, 3000W, 10V V(RWM), Bidirectional, 1 Element, Silicon, DO-214AB
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Littelfuse SMDJ10CA-T7.
IHS
Datasheet6 pagesIl y a 5 ans
Littelfuse SCT
Fuses Unlimited
Pièces de rechange
Price @ 1000
Stock
24,030
Authorized Distributors
6
Polarity
Bidirectional
Bidirectional
Number of Unidirectional Channels
Number of Bidirectional Channels
1
Breakdown Voltage
11.7 V
11.69 V
11.69 V
Clamping Voltage
17 V
17 V
17 V
Peak Pulse Power
3 kW
3 kW
3 kW
Peak Pulse Current
176.5 A
176.4 A
176.4 A
Introduction Date2006-05-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
LittelfuseSMDJ10CA
SMDJ Series 3 kW 10 V 17 Vcl SMT Bi-Directional TVS Diode - DO-214AB
LittelfuseSMDJ8.0CA
Trans Voltage Suppressor Diode, 3000W, 8V V(RWM), Bidirectional, 1 Element, Silicon, DO-214AB
BournsSMLJ10CA
176.4A 3kW 17V 11.1V Bidirectional 10V SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS
BournsSMLJ8.0CA
SMLJ Series 100 V 3000 W Surface Mount Bi-Directional TVS Diode - DO-214AB
Descriptions
Descriptions de Littelfuse SMDJ10CA-T7 fournies par ses distributeurs.
Tvs 3Kw 10V 5%bi Do-214Ab Tr07 Rohs/ T&r |Littelfuse SMDJ10CA-T7
176.5A 17V 11.1V 10V Bi-Directional SMC(DO-214AB) TVS ROHS
SMDJ Series - 3000W Surface Mount Transient Voltage Suppresssion (TVS) Diode, 10V, DO-214AB, RoHS