Littelfuse 5.0SMDJ70A-T7
5.0SMDJ Series 6.5 W 86V Uni-Directional Surface Mount TVS Diode - SMC
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Littelfuse 5.0SMDJ70A-T7.
Future Electronics
Burklin Elektronik
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Stock
26,326
Polarity
Unidirectional
Unidirectional
Breakdown Voltage
81.9 V
81.9 V
81.9 V
Clamping Voltage
113 V
113 V
113 V
Peak Pulse Power
5 kW
5 kW
5 kW
Peak Pulse Current
44.3 A
44.3 A
44.3 A
Pièces détachées
Littelfuse5KP7.0A
5KP Series - 5000W Axial Leaded Transient Voltage Suppression (TVS) Diode, P600, RoHS
Littelfuse5.0SMDJ58A
5.0SMDJ Series - 5000W Transient Voltage Suppression (TVS) Diode in DO-214AB Package, 58V, RoHS
Littelfuse5.0SMDJ60A
5.0SMDJ Series - 5000W Transient Voltage Suppression (TVS) Diode in DO-214AB Package, 60V, RoHS
Trans Voltage Suppressor Diode, 5000W, 60V V(RWM), Unidirectional, 1 Element, Silicon, DO-214AB
Trans Voltage Suppressor Diode, 5000W, 58V V(RWM), Unidirectional, 1 Element, Silicon
Diode TVS Single Uni-Dir 6V 5KW 2-Pin Case R-6 T/R
Descriptions
Descriptions de Littelfuse 5.0SMDJ70A-T7 fournies par ses distributeurs.
5.0SMDJ Series - 5000W Transient Voltage Suppression (TVS) Diode in DO-214AB Package, 70V, RoHS
Littelfuse SCT
Tvs 5Kw 70V 5%uni Do-214Ab Tr07 Rohs/ T&r |Littelfuse 5.0SMDJ70A-T7
Trans Voltage Suppressor Diode, 5000W, 70V V(RWM), Unidirectional, 1 Element, Silicon, DO-214AB
5000W 44.3A 5Ã×A 113V 77.8V 70V 86V Unidirectional DO-214AB(SMCJ) TVS ROHS
TVS Diode Single Uni-Dir 70V 5KW 2-Pin SMC T/R