Littelfuse 15KPA43A
15KPA Series - 15000W Axial Leaded Transient Suppression (TVS) Diode, P600, RoHS
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Littelfuse 15KPA43A.
Newark
Datasheet6 pagesIl y a 5 ans
Datasheet5 pagesIl y a 16 ans
TME
Fuses Unlimited
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.10.00.50
Introduction Date2000-08-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Littelfuse15KPA51A
TVS DIODE 51VWM 82.9VC AXIAL / TVS Diode Single Uni-Dir 51V 15KW 2-Pin Case P-600 T/R
Littelfuse15KPA51A-B
Tvs Axial Lead High Power - Bulk/ Bulk Rohs Compliant: Yes |Littelfuse 15KPA51A-B
Littelfuse15KPA48A
BournsSMAJ48A
DO-214AC SMA SMAJ 1 Surface Mount Zener Tvs Diode 58.9V 5muA 400W -55C~150C TJ
BournsSMBJ48A
Trans Voltage Suppressor Diode, 600W, 48V V(RWM), Unidirectional, 1 Element, Silicon, DO-214AA
BournsSMBJ40A
TVS Diode, SMBJ, Unidirectional, 40 V, 64.5 V, DO-214AA (SMB), 2 Pins
Descriptions
Descriptions de Littelfuse 15KPA43A fournies par ses distributeurs.
Littelfuse SCT
Trans Voltage Suppressor Diode, 15000W, 43V V(RWM), Unidirectional, 1 Element, Silicon
15kW 216.3A 2¦ÌA 69.8V 48V 43V 52.6V Unidirectional Axial TVS ROHS
Tvs Diode; Tvs Polarity:Unidirectional; Reverse Stand-Off Voltage Vrwm:43V; Breakdown Voltage Range:48V To 52.6V; Clamping Voltage Vc Max:69.8V; Peak Pulse Current Ippm:216.3A; Diode Case Style:Axial Leaded; No. Of Pins:2 Rohs Compliant: Yes |Littelfuse 15KPA43A