Littelfuse 15KPA48A
15KPA Series - 15000W Axial Leaded Transient Suppression (TVS) Diode, P600, RoHS
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Littelfuse 15KPA48A.
Farnell
Datasheet6 pagesIl y a 5 ans
TME
Future Electronics
Burklin Elektronik
Fuses Unlimited
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-29.14%
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.10.00.50
Introduction Date2000-08-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Littelfuse15KPA60A
Littelfuse15KPA51A
TVS DIODE 51VWM 82.9VC AXIAL / TVS Diode Single Uni-Dir 51V 15KW 2-Pin Case P-600 T/R
Littelfuse15KPA51A-B
Tvs Axial Lead High Power - Bulk/ Bulk Rohs Compliant: Yes |Littelfuse 15KPA51A-B
BournsSMAJ48A
DO-214AC SMA SMAJ 1 Surface Mount Zener Tvs Diode 58.9V 5muA 400W -55C~150C TJ
BournsSMBJ48A
Trans Voltage Suppressor Diode, 600W, 48V V(RWM), Unidirectional, 1 Element, Silicon, DO-214AA
BournsSMBJ45A
Trans Voltage Suppressor Diode, 600W, 45V V(RWM), Unidirectional, 1 Element, Silicon, DO-214AA
Descriptions
Descriptions de Littelfuse 15KPA48A fournies par ses distributeurs.
Littelfuse SCT
Diode TVS Single Uni-Dir 48V 15KW 2-Pin Case P-600 Ammo
Tvs Diode; Product Range:15Kpa Series; Tvs Polarity:Unidirectional; Reverse Standoff Voltage:48V; Clamping Voltage Max:77.7V; Diode Case Style:Axial Leaded; No. Of Pins:2Pins; Minimum Breakdown Voltage:53.6V; Qualification:- Rohs Compliant: Yes |Littelfuse 15KPA48A