Littelfuse 1.5KE100CA-B
1.5KE Series - 1500W Axial Leaded Transient Voltage Suppression (TVS) Diode, DO-201, RoHS
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Littelfuse 1.5KE100CA-B.
IHS
Datasheet6 pagesIl y a 5 ans
Burklin Elektronik
Fuses Unlimited
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Pièces de rechange
Price @ 1000
Stock
1,896
Authorized Distributors
6
Polarity
Bidirectional
Bidirectional
Number of Unidirectional Channels
Number of Bidirectional Channels
1
Breakdown Voltage
100 V
100 V
100 V
Clamping Voltage
137 V
137 V
137 V
Peak Pulse Power
1.5 kW
1.5 kW
1.5 kW
Peak Pulse Current
11.1 A
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Dio Tvs Vbd 100V 1.5Kw Bidir Smc /Tape & Reel - 13" Reel |Bourns, Inc. 1.5SMC100CA
onsemiSMCJ85CA
SMCJ Series 85 V 1500 W Surface Mount Bi-Directional TVS Diode - DO-214AB
BournsSMCJ7.5CA
116.3A 12.9V 1.5kW 8.33V 7.5V DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS
LittelfuseSMCJ7.5CA
SMCJ Series 12.9 V 1.5 kW Surface Mount Bi-Directional TVS Diode - DO-214AB
Dio Tvs Vbd 9.1V 1.5Kw Bidir Smc /Tape & Reel - 13" Reel |Bourns, Inc. 1.5SMC9.1CA
onsemiSMCJ78CA
SMCJ Series 1.5 kW 126 V clamp Bi-Directional SMT TVS Diode - DO-214AB
Descriptions
Descriptions de Littelfuse 1.5KE100CA-B fournies par ses distributeurs.
Littelfuse SCT
Trans Voltage Suppressor Diode, 1500W, 85.5V V(RWM), Bidirectional, 1 Element, Silicon, DO-201
Tvs Diode Axial Lead - Bulk/ Bulk |Littelfuse 1.5KE100CA-B
TVS Diode Single Bi-Dir 85.5V 1.5KW 2-Pin DO-201 Bulk
1500W 1¦ÌA 11.1A 137V 95V 85.5V 105V Bi-Directional DO-201 TVS ROHS
100V 1.5KW 11.1A 137V 95V DO-201AA,DO-27