Littelfuse 029707.5WXNV
Fuse Blade 7.5A 32V Socket 10.9 X 3.8 X 8.8mm Automotive UL
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Littelfuse 029707.5WXNV.
IHS
Datasheet3 pagesIl y a 3 ans
Farnell
Future Electronics
Newark
Burklin Elektronik
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-1.34%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Component Search Engine
SymboleEmpreinte
3DTélécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Pièces de rechange
Price @ 1000
Stock
74,421
Authorized Distributors
6
Current Rating
7.5 A
7.5 A
7.5 A
Voltage Rating (AC)
32 V
32 V
32 V
Voltage Rating (DC)
32 V
32 V
32 V
Mount
Holder, Socket
Holder, Socket
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2006-11-09
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Littelfuse0GBC008.H
Fuse - Torpedo Ots 36Vdc 8A 100 Pc/ Bulk |Littelfuse 0GBC008.H
Littelfuse028707.5PXCN
Fuse Type = ATOF / Housing Colour = Brown / Voltage Rating V = 32 / Rated Current A = 7.5
Littelfuse029707.5L
Fuse Type = Mini / Housing Colour = Brown / Voltage Rating VDC = 32 / Rated Current A = 7.5
Littelfuse028707.5PXS
Electric Fuse, Fast Blow, 7.5A, 32VDC, 1000A (IR), Inline/holder
Littelfuse032707.5YX2S
Electric Fuse, Fast Blow, 7.5A, 32VDC, 1000A (IR), Inline/holder, MICRO
Littelfuse029707.5H
Electric Fuse, Fast Blow, 7.5A, 32VDC, 1000A (IR), Inline/holder, MINI
Descriptions
Descriptions de Littelfuse 029707.5WXNV fournies par ses distributeurs.
FUSE, MINI BLADE, 7.5A; Blow Characteristic: Fast Acting; Fuse Current: 7.5A; Voltage Rating V DC: 32V; Auto Blade Fuse Size: 10.9mm x 3.8mm x 8.8mm; Product Range: MINI 297 Series; Blade Length: 7.5mm; Breaking Capacity Curre
Fuse, Blade, 7.5A, 32V, Fast Acting; Voltage Rating Vdc:32V; Fusible, Intensidad:7.5A; Característica De Soplado:Acción Rápida; Rango De Producto:Serie Mini 0297; Código De Color:Marrón; Fusible, Código De Dimensión:Mini |Littelfuse 029707.5WXNV