Laird LFB310190-000
Ferrite Core Low Frequency Ferrite Core 13mm 31mm Round Cables/Wiring Harnesses
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Laird LFB310190-000.
Sager Electronics
Datasheet1 pageIl y a 8 ans
Datasheet1 pageIl y a 7 ans
Datasheet38 pagesIl y a 8 ans
DigiKey
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-8.73%
Chaîne d'approvisionnement
Introduction Date2015-07-24
Pièces détachées
Ferrite Core, Cylindrical, 22 Ohm, 15.21 mm Length, 19.05 mm ID, 28.98 mm OD
Cylindrical Ferrite Core, Id-15Mm Rohs Compliant: Yes |Laird LFB250150-000
Ferrite Chip Beads 9ohms 500MHz 7.92mm Inside Dia.
Ferrite Core, Cylindrical, 28 Ohm, 12.7 mm Length, 14 mm ID, 22.1 mm OD
Descriptions
Descriptions de Laird LFB310190-000 fournies par ses distributeurs.
Ferrite Chip Beads 19ohms 500MHz 19mm Inside Dia.
Low Frequency EMI Cylindrical Ferrite Cable Cores
Fccrnd, sld, lf Rohs Compliant: Yes |Laird LFB310190-000
FERRITE CORE 22 OHM SOLID 19MM