KYOCERA AVX VJ13MC0260KBA
VJ Series 1210 26 V 10 A 1120 pF SMT Medium Power Multilayer Chip Varistor
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour KYOCERA AVX VJ13MC0260KBA.
IHS
Datasheet12 pagesIl y a 4 ans
Datasheet3 pagesIl y a 17 ans
Farnell
element14 APAC
Future Electronics
_legacy Avnet
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+1.37%
Pièces de rechange
Price @ 1000
Stock
66,542
Authorized Distributors
6
Resistance
Mount
Surface Mount
Surface Mount
Case/Package
1210
Termination
SMD/SMT
SMD/SMT
Number of Turns
Tolerance
10 %
Power Rating
Composition
Temperature Coefficient
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.40.40.00
Introduction Date2008-09-12
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
LittelfuseV39ZA1P
ZA Series 31 VDC 25 V RMS 79 V Clamp 250 A 1100 pF Radial Lead Varistor