KYOCERA AVX ML03510R5AAT2A
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 0.5pF C0G 0603 0.5pF
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour KYOCERA AVX ML03510R5AAT2A.
Newark
Datasheet4 pagesIl y a 4 ans
Datasheet4 pagesIl y a 10 ans
Datasheet4 pagesIl y a 12 ans
Farnell
element14 APAC
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-36.68%
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.20
Introduction Date2011-07-06
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
LTB Date2024-10-01
LTD Date2024-10-01
Pièces détachées
Yageo GroupC0603C508C5GACTU
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 0.5pF C0G 0603 0.25pF
50V 0.5pF C0G 0603 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
Yageo GroupCBR06C508B5GAC
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 0.5pF C0G 0603 0.1pF
Yageo GroupC0603C508B5GACTU
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 20% +Tol, 20% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.0000005uF, Surface Mount, 0603
Cap Ceramic 0.5pF 50V CH 0.25pF Pad SMD 0603 85C T/R
Descriptions
Descriptions de KYOCERA AVX ML03510R5AAT2A fournies par ses distributeurs.
Cap Ceramic 0.5pF 50V C0G 0.05pF Pad Flat With Concave 0603 125C Low ESR T/R
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 10% +Tol, 10% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 5e-07uF, Surface Mount, 0603
CAP CER 0.5PF 50V C0G/NP0 0603