KYOCERA AVX 12105E224MAT2A
1210 (3225Metric) CERAMIC CAPACITOR ceramic capacitor 50V 0.22muF ±20% Z5U
Obsolete
Page du fabricantFiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour KYOCERA AVX 12105E224MAT2A.
IHS
Datasheet1 pageIl y a 26 ans
X-ON
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginEl Salvador
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.20
Introduction Date1999-09-30
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 5 months ago)
Pièces détachées
Yageo GroupC1210C224M5UACTU
1210 C 220NF CERAMIC MULTILAYER CAPACITOR, 50 VDC, +85DEGC, Z5U DIELEC, +/-20%
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 20% +Tol, 20% -Tol, Z5U, -56/+22% TC, 0.22uF, 1210
Yageo GroupC1206C224M5UACTU
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 20% +Tol, 20% -Tol, Z5U, -56/+22% TC, 0.22uF, 1206