KYOCERA AVX 08055F102K4T4A
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 10% +Tol, 10% -Tol, X8R, 15% TC, 0.001uF, Surface Mount, 0805
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour KYOCERA AVX 08055F102K4T4A.
IHS
Datasheet3 pagesIl y a 4 ans
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
KYOCERA AVX08053F102K4T2A
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25V 1000pF X8R 0805 10% AEC-Q200
KYOCERA AVX06035F102K4T2A
0603 1 nF 50 V ±10 % Tolerance X8R Surface Mount Multilayer Ceramic Capacitor
Cap Ceramic 0.001uF 50V X8R 10% Pad SMD 0402 150C Automotive T/R
Multilayer Ceramic Capacitor, Cga Series, 1000 Pf, - 10%, X8R, 100 V, 0603
50V 1nF X8R 卤10% 0603 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
Descriptions
Descriptions de KYOCERA AVX 08055F102K4T4A fournies par ses distributeurs.
0805 1000PF 50V 10% X8R