KOA Speer WK73S2BTTDR75J
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.75W, 0.75ohm, 0.75V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0612
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour KOA Speer WK73S2BTTDR75J.
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Thick Film Surface Mount Chip Resistors Wraparound, Extremely Low Value
Res Thick Film 0612 681m Ohm 1% 1W ±100ppm/°C Molded SMD Punched Paper T/R
Res Thick Film 0612 825m Ohm 1% 1W ±100ppm/°C Molded SMD Punched Paper T/R
Descriptions
Descriptions de KOA Speer WK73S2BTTDR75J fournies par ses distributeurs.
RES 750M OHM 5% 3/4W 1206
RES 750 MOHM 5% 3/4W 1206
WIDE ELEC 0612 5% 0.75R
.75 OHM 5% 3/4W