Vishay RCWE0612R681FKEA
Res Thick Film 0612 681m Ohm 1% 1W ±100ppm/°C Molded SMD Punched Paper T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay RCWE0612R681FKEA.
Farnell
Datasheet5 pagesIl y a 4 ans
Newark
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
SnapEDA
SymboleEmpreinte
Télécharger
Introduction Date2017-11-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de Vishay RCWE0612R681FKEA fournies par ses distributeurs.
Avnet Japan
THICK FILM LOW VALUE 0612 0.681 OHM 1W 1% 100 PPM SMD
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 0.681ohm, 0.8252V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0612
Thick Film Surface Mount Chip Resistors
CURRENT SENSE RES, 0R681, 1%, 1 W, 0612; Resistance: 0.681ohm; Product Range: RCWE Series; Resistor Case Style: 0612 [1632 Metric]; Power Rating: 1W; Resistance Tolerance: ± 1%; Resistor Element Material: Thick Film; Temperature Coefficient: ± 100ppm/°C; Automotive Qualification Standard: AEC-Q200; SVHC: No SVHC (15-Jan-2019)