KOA Speer WK73R2BTTD5101F
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.75W, 5100ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0612
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour KOA Speer WK73R2BTTD5101F.
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginJapan, Mainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2012-02-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 4990ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0612
Res Thick Film 0612 4.7K Ohm 1% 1W ±100ppm/C Wide Terminal SMD Automotive T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 4750ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0612
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 5600ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0612
Yageo GroupYC164-FR-074K99L
Array Chip Resistor Thick Film 4.99kOhm 1% ISOL Molded 8-Pin 1206 Convex Paper T/R
Yageo GroupYC158TJR-075K1L
Network Chip Resistor Thick Film 5.1kOhm 5% BUS Molded 10-Pin 1206 Convex Paper T/R
Descriptions
Descriptions de KOA Speer WK73R2BTTD5101F fournies par ses distributeurs.
RES 5.1K OHM 1% 1W 1206
wide terminal type flat chip resistors, 0612, RoHS
KOA Speer SCT
WIDE ELEC 0612 1% 5.1K
5.1K OHM 1.5W 1%