KOA Speer SG73P1ETTP6802F
Res Thick Film 0402 68K Ohm 1% 0.125W(1/8W) ±200ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour KOA Speer SG73P1ETTP6802F.
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginJapan, Mainland China, Malaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2012-05-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
Pièces détachées
PanasonicERJ-U02F6802X
Res Thick Film 0402 68K Ohm 1% 1/10W 200ppm/C Molded SMD SMD Punched Carrier T/R
PanasonicERJ-U02F6812X
Res Thick Film 0402 68.1K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±200ppm/C Sulfur Resistant Pad SMD Automotive T/R
Res Thick Film 0402 62K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±200ppm/C Sulfur Resistant Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Res Thick Film 0402 68K Ohm 1% 0.2W ±100ppm/°C Molded SMD Paper T/R
Descriptions
Descriptions de KOA Speer SG73P1ETTP6802F fournies par ses distributeurs.
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.125W, 68000ohm, 75V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 0402
0402 (1005Metric) FIXED RESISTOR SG73P 0.039Lx0.020W 1.00mmx0.50mm 0.125W 1/8W 68kOhm ±200ppm/C
68K¦¸ ¡À1% 125mW ¡À200ppm/¡æ 0402 1mm*500¦Ìm*400¦Ìm