KOA Speer SG732ATTD100K
Res Thick Film 0805 10 Ohm 10% 0.125W(1/8W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour KOA Speer SG732ATTD100K.
IHS
Datasheet2 pagesIl y a 3 ans
Farnell
KOA Speer SCT
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+11.08%
Pièces de rechange
Ce composant
Pièces de rechange
Price @ 1000
Stock
5,000
Authorized Distributors
6
Resistance
10 Ω
10 Ω
Case/Package
Tolerance
10 %
10 %
Power Rating
125 mW
125 mW
Composition
Thick Film
Thick Film
Temperature Coefficient
200 ppm/°C
200 ppm/°C
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2005-01-31
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
PanasonicERJ-6GEYJ100V
Resistor Thick Film 0805 10 Ohm 5% 1/8W 200ppm/C Molded SMD Punched Carrier T/R
Yageo GroupRC0805FR-0710RL
125mW Thick Film Resistors 150V ±1% ±200ppm/℃ 10Ω 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Res Thick Film 0805 100 Ohm 5% 1/8W ±200ppm/°C Molded SMD SMD Paper T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.125W, 10ohm, 150V, 5% +/-Tol, Surface Mount, 0805
Yageo GroupRC0805JR-0710RL
125mW Thick Film Resistors 150V ±5% ±200ppm/℃ 10Ω 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
TE ConnectivityCRG0805F10R
Fixed Resistor, Thick Film, 0.125W, 10ohm, 150V, 1% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0805
Descriptions
Descriptions de KOA Speer SG732ATTD100K fournies par ses distributeurs.
SG73 FIXED RESISTOR 0805 (2012Metric) Chip Resistor ±10% ±200ppm/C 10Ohm 0.125W 1/8W
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.125W, 10ohm, 150V, 10% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0805
Thick Film Resistors - SMD 10 OHM 10% Anti-Surge
Res, 10R, 10%, 0.125W, 0805 Rohs Compliant: Yes |Koa SG732ATTD100K