KOA Speer RN73R1JTTD1802F100
Fixed Resistor, Thin Film, 0.125W, 18000ohm, 75V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0603
IHS
Datasheet2 pagesIl y a 2 ans
Farnell
Pièces de rechange
Price @ 1000
Stock
1
Authorized Distributors
1
Resistance
18 kΩ
18 kΩ
Case/Package
0603
Tolerance
1 %
1 %
Power Rating
100 mW
100 mW
Composition
Metal Film, Thin Film
Metal Film, Thin Film
Temperature Coefficient
100 ppm/°C
100 ppm/°C
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
Descriptions
Descriptions de KOA Speer RN73R1JTTD1802F100 fournies par ses distributeurs.
Res, 18K, 1%, 0.1W, 0603 Rohs Compliant: Yes |Koa RN73R1JTTD1802F100
RES 18K OHM 1% 1/10W 0603
RES, 18K, 1%, 0.1W, 0603;