KOA Speer RN73H1ETTP2551F25
Fixed Resistor, Thin Film, 0.063W, 5230ohm, 50V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 0402
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour KOA Speer RN73H1ETTP2551F25.
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2010-01-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
Pièces détachées
Yageo GroupRT0402BRD072K32L
63mW Thin Film Resistor ±25ppm/℃ ±0.1% 2.32kΩ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Res Thick Film 0402 2.55K Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Yageo GroupRC0402FR-072K55L
Res Thick Film 0402 2.55K Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.063W, 2550ohm, 50V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 0402
Res Thick Film 0402 2.55K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Fixed Resistor, Thin Film, 0.063W, 2320ohm, 50V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0402
Descriptions
Descriptions de KOA Speer RN73H1ETTP2551F25 fournies par ses distributeurs.
RES 2.55K OHM 1% 1/16W 0402
MFC 0402 1% PPM25 2.55K