KOA Speer RN731ETTP9531B25
Fixed Resistor, Thin Film, 0.063W, 9530ohm, 50V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0402
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour KOA Speer RN731ETTP9531B25.
IHS
Garrett
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Stock
9,784
Authorized Distributors
1
Resistance
9.53 kΩ
9.53 kΩ
Case/Package
0402
Tolerance
0.1 %
0.1 %
Power Rating
63 mW
63 mW
Temperature Coefficient
25 ppm/°C
25 ppm/°C
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2006-01-20
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2022-09-30
LTD Date2022-09-30
Pièces détachées
PanasonicERA-2AEB9531X
Res Thin Film 0402 9.53K Ohm 0.1% 0.063W(1/16W) ±25ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
TE ConnectivityCPF0402B9K53E1
Res Thin Film 0402 9.53K Ohm 0.1% 1/16W ±25ppm/°C Molded SMD SMD Paper T/R
Yageo GroupRT0402BRD079K53L
Res Thin Film 0402 9.53K Ohm 0.1% 1/16W ±25ppm/°C Molded SMD Paper T/R
PanasonicERA2AEB103X
63mW Thin Film Resistor 50V ±0.1% ±25ppm/℃ 10kΩ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
PanasonicERA-2AEB912X
Res Thin Film 0402 9.1K Ohm 0.1% 0.063W ±25ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Descriptions
Descriptions de KOA Speer RN731ETTP9531B25 fournies par ses distributeurs.
RN73 FIXED RESISTOR 0402 (1005Metric) Chip Resistor ±0.1% ±25ppm/C 9.53kOhm 0.063W 1/16W
Thin Film Resistors - SMD 9.53kOhm,0402,0.1%,2 5ppm,63mW,25V
RES 9.53K OHM 0.1% 1/16W 0402