KOA Speer RN731ETTP1431B25
Fixed Resistor, Thin Film, 0.063W, 1430ohm, 50V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0402
Prix et stock
DistributorSKUMinPkg
QUARKTWIN TECHNOLOGY LTDRN731ETTP1431B25Contact
>1wk
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour KOA Speer RN731ETTP1431B25.
Stock
1
Authorized Distributors
0
Resistance
1.43 kΩ
1.43 kΩ
Case/Package
0402
Tolerance
0.1 %
0.1 %
Power Rating
63 mW
63 mW
Temperature Coefficient
25 ppm/°C
25 ppm/°C
Introduction Date2006-01-20
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 1 year ago)
Pièces détachées
PanasonicERA-2AEB1431X
Res Thin Film 0402 1.43K Ohm 0.1% 1/16W ±25ppm/°C Molded SMD Punched Paper T/R
Yageo GroupRT0402BRD071K43L
Fixed Resistor, Thin Film, 0.0625W, 1430ohm, 50V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0402
PanasonicERA2AEB152X
63mW Thin Film Resistor 50V ±0.1% ±25ppm/℃ 1.5kΩ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
PanasonicERA2AEB1371X
Fixed Resistor, Thin Film, 0.063W, 1370ohm, 50V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0402
TE ConnectivityCPF0402B1K33E1
Fixed Resistor, Thin Film, 0.063W, 1330ohm, 25V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0402
TE ConnectivityCPF0402B1K47E1
Fixed Resistor, Thin Film, 0.063W, 1470ohm, 25V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0402
Descriptions
Descriptions de KOA Speer RN731ETTP1431B25 fournies par ses distributeurs.
Res Thin Film 0402 1.43K Ohm 0.1% 0.063W(1/16W) ±25ppm/C Molded SMD T/R