KOA Speer RK73H3ATTE4020F
Res Thick Film 2512 402 Ohm 1% 1W ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour KOA Speer RK73H3ATTE4020F.
Upverter
Future Electronics
Farnell
Arrow Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-15.79%
Stock
91,136
Authorized Distributors
6
Resistance
402 Ω
402 Ω
402 Ω
Case/Package
Tolerance
1 %
1 %
1 %
Power Rating
1 W
1 W
1 W
Temperature Coefficient
100 ppm/°C
100 ppm/°C
100 ppm/°C
Pièces détachées
Yageo GroupRC2512FK-07402RL
Res Thick Film 2512 402 Ohm 1% 1W ±100ppm/C Molded SMD Embossed T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 1W, 402ohm, 500V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 2512
PanasonicERJ-1TNF4020U
Res Thick Film 2512 402 Ohm 1% 1W ±100ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
Res Thick Film 2512 365 Ohm 1% 1W ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Res Thick Film 2512 422 Ohm 1% 1W ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupRC2512FK-07390RL
1W Thick Film Resistors ±100ppm/℃ ±1% 390Ω 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Descriptions
Descriptions de KOA Speer RK73H3ATTE4020F fournies par ses distributeurs.
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 402ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 2512
2512 (6432Metric) FIXED RESISTOR RK73H 0.248Lx0.122W 6.30mmx3.10mm 1W 402Ohm ±100ppm/C
Res, 402R, 1%, 1W, 2512 Rohs Compliant: Yes |Koa RK73H3ATTE4020F