KOA Speer RK73H2BTTD80R6F
Res Thick Film 1206 80.6 Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour KOA Speer RK73H2BTTD80R6F.
Upverter
Farnell
Garrett
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+2.80%
Resistance
80.6 Ω
80.6 Ω
80.6 Ω
Tolerance
1 %
1 %
1 %
Power Rating
250 mW
250 mW
250 mW
Temperature Coefficient
100 ppm/°C
100 ppm/°C
100 ppm/°C
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2002-06-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Yageo GroupRC1206FR-0780R6L
250mW Thick Film Resistors 200V ±100ppm/℃ ±1% 80.6Ω 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRC1206FR-0784R5L
Res Thick Film 1206 84.5 Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
Yageo GroupAC1206FR-0780R6L
Chip Resistor Automotive Grade Thick Film 1206 80.6Ohm 1% Paper T/R
PanasonicERJ8ENF75R0V
Resistor Thick Film 1206 75 Ohm 1% 1/4W 100ppm/C Molded SMD Punched Carrier T/R
PanasonicERJ8ENF86R6V
Res Thick Film 1206 86.6 Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.25W, 75ohm, 200V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 1206
Descriptions
Descriptions de KOA Speer RK73H2BTTD80R6F fournies par ses distributeurs.
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.25W, 80.6ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1206
Res, 80R6, 1%, 0.25W, 1206 Rohs Compliant: Yes |Koa RK73H2BTTD80R6F
1206 (3216Metric) 1206 RK73H 0.126Lx0.063W 3.20mmx1.60mm 0.25W 1/4W 80.6Ohms ±100ppm/C