KOA Speer RK73H2BTTD4304F
Res Thick Film 1206 4.3M Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour KOA Speer RK73H2BTTD4304F.
Upverter
element14 APAC
Pièces de rechange
Price @ 1000
Stock
6,091
Authorized Distributors
2
Resistance
4.3 MΩ
4.3 MΩ
Case/Package
1206
Tolerance
1 %
1 %
Power Rating
250 mW
250 mW
Composition
Thick Film
Thick Film
Temperature Coefficient
200 ppm/°C
100 ppm/°C
Pièces détachées
Res Thick Film 1206 3.9M Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Descriptions
Descriptions de KOA Speer RK73H2BTTD4304F fournies par ses distributeurs.
250mW Thick Film Resistors ±1% ±200ppm/℃ 4.3MΩ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
RK73H FIXED RESISTOR 1206 (3216Metric) Chip Resistor ±1% ±200ppm/C 4.3MOhm 0.25W 1/4W
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.25W, 4.3e+06ohm, 200V, 1% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 1206
Resistor, 4M3, 1%, 0.25W, 1206, THICK FILM; Resistor Case Style:1206 [3216 Metric]; Resistance:4.3Mohm; Product Range:RK73H Series; Voltage