KOA Speer RK73H2BTTD3833F
Res Thick Film 1206 383K Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour KOA Speer RK73H2BTTD3833F.
Upverter
Farnell
Tendance sur 3 mois:
-5.82%
Stock
41,078
Authorized Distributors
6
Resistance
383 kΩ
383 kΩ
383 kΩ
Case/Package
1206
Tolerance
1 %
1 %
1 %
Power Rating
250 mW
250 mW
250 mW
Temperature Coefficient
100 ppm/°C
100 ppm/°C
100 ppm/°C
Pièces détachées
Yageo GroupRC1206FR-07348KL
Res Thick Film 1206 348K Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
Yageo GroupRC1206FR-07360KL
250mW Thick Film Resistors 200V ±100ppm/℃ ±1% 360kΩ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
MCR FIXED RESISTOR 1206 (3216Metric) Chip Resistor ±1% ±100ppm/C 402kOhm 0.25W 1/4W
Res Thick Film 1206 390K Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/°C Pad SMD T/R
MCR FIXED RESISTOR 1206 (3216Metric) Chip Resistor ±1% ±100ppm/C 365kOhm 0.25W 1/4W
Descriptions
Descriptions de KOA Speer RK73H2BTTD3833F fournies par ses distributeurs.
RK73H 1206 1206 (3216Metric) Chip Resistor ±1% ±100ppm/C 383kOhms 0.25W 1/4W
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.25W, 383000ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1206
Res, 383K, 1%, 0.25W, 1206 Rohs Compliant: Yes |Koa RK73H2BTTD3833F