KOA Speer RK73H2BTTD3090F
Res Thick Film 1206 309 Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour KOA Speer RK73H2BTTD3090F.
Upverter
Farnell
Arrow Electronics
Garrett
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Stock
25,242
Resistance
309 Ω
309 Ω
309 Ω
Case/Package
1206
Tolerance
1 %
1 %
1 %
Power Rating
250 mW
250 mW
250 mW
Temperature Coefficient
100 ppm/°C
100 ppm/°C
100 ppm/°C
Pièces détachées
MCR FIXED RESISTOR 1206 (3216Metric) Chip Resistor ±1% ±100ppm/C 309Ohm 0.25W 1/4W
TE ConnectivityCRG1206F330R
Fixed Resistor, Thick Film, 0.25W, 330ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1206
Yageo GroupRC1206FR-07294RL
250mW Thick Film Resistors 200V ±100ppm/℃ ±1% 294Ω 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRC1206FR-07287RL
250mW Thick Film Resistors 200V ±100ppm/℃ ±1% 287Ω 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.25W, 294ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1206
MCR FIXED RESISTOR 1206 (3216Metric) Chip Resistor ±1% ±100ppm/C 301Ohm 0.25W 1/4W
Descriptions
Descriptions de KOA Speer RK73H2BTTD3090F fournies par ses distributeurs.
Resistor Thick Film 1206 309 Ohm 1% 1/4 Watt ±100ppm °C Surface Mount Punched Paper Tape and Reel
RK73H 1206 1206 (3216Metric) Chip Resistor ±1% ±100ppm/C 309Ohms 0.25W 1/4W
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.25W, 309ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1206
Res, 309R, 1%, 0.25W, 1206 Rohs Compliant: Yes |Koa RK73H2BTTD3090F