KOA Speer RK73H2BTTD24R9F
Res Thick Film 1206 24.9 Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour KOA Speer RK73H2BTTD24R9F.
Upverter
Farnell
Garrett
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-60.28%
SymboleEmpreinte
SnapEDA
SymboleEmpreinte
Télécharger
Authorized Distributors
6
Resistance
24.9 Ω
24.9 Ω
24.9 Ω
Case/Package
1206
Tolerance
1 %
1 %
1 %
Power Rating
250 mW
250 mW
250 mW
Temperature Coefficient
100 ppm/°C
100 ppm/°C
100 ppm/°C
Pièces détachées
PanasonicERJ-8ENF24R9V
Res Thick Film 1206 24.9 Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Yageo GroupRC1206FR-0724R9L
250mW Thick Film Resistors 200V ±100ppm/℃ ±1% 24.9Ω 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRC1206FR-0727RL
RC Series 1206 0.25 W 27 Ohm ±1% ±100 ppm/°C SMT Thick Film Chip Resistor
PanasonicERJ-8ENF25R5V
Res Thick Film 1206 25.5 Ohm 1% 1/4W ±100ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.25W, 26.7ohm, 200V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 1206
PanasonicERJ-8ENF23R2V
Res Thick Film 1206 23.2 Ohm 1% 1/4W ±100ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Descriptions
Descriptions de KOA Speer RK73H2BTTD24R9F fournies par ses distributeurs.
RK73H 1206 1206 (3216Metric) Chip Resistor ±1% ±100ppm/C 24.9Ohms 0.25W 1/4W
Res, 24R9, 0.25W, Thick Film, 1206 Rohs Compliant: Yes |Koa RK73H2BTTD24R9F
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.25W, 24.9ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1206