KOA Speer RK73H2ATTE4991F
Res Thick Film 0805 4.99K Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour KOA Speer RK73H2ATTE4991F.
Upverter
Arrow Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+49.66%
SymboleEmpreinte
SnapEDA
Symbole
Télécharger
Stock
43,264
Authorized Distributors
4
Resistance
4.99 kΩ
4.99 kΩ
4.99 kΩ
Case/Package
Tolerance
1 %
1 %
1 %
Power Rating
250 mW
250 mW
250 mW
Temperature Coefficient
100 ppm/°C
100 ppm/°C
100 ppm/°C
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2002-06-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Yageo GroupRC0805FR-074K99L
Res Thick Film 0805 4.99K Ohm 1% 0.125W(1/8W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 4990ohm, 150V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0805
Yageo GroupRC0805FR-134K99L
Yageo GroupRC0805FR-074K64L
Res Thick Film 0805 4.64K Ohm 1% 0.125W(1/8W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.125W, 4640ohm, 150V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 0805
Res General Purpose Thick Film 0805 4.7k Ohm 1% 1/8W ±100ppm/°C Molded Paper T/R
Descriptions
Descriptions de KOA Speer RK73H2ATTE4991F fournies par ses distributeurs.
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.25W, 4990ohm, 150V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0805
RES 4.99K OHM 1% 1/4W 0805
4.99K¦¸ ¡À1% 250mW ¡À100ppm/¡æ 0805 2mm*1.25mm*500¦Ìm