KOA Speer RK73H2ATTE3321F
Res Thick Film 0805 3.32K Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour KOA Speer RK73H2ATTE3321F.
Upverter
Arrow Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-13.52%
Authorized Distributors
4
Resistance
3.32 kΩ
3.32 kΩ
3.32 kΩ
Case/Package
0805
Tolerance
1 %
1 %
1 %
Power Rating
250 mW
250 mW
250 mW
Temperature Coefficient
100 ppm/°C
100 ppm/°C
100 ppm/°C
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2002-06-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Yageo GroupRC0805FR-073K32L
SMD Chip Resistor, 3.32 kOhm, ± 1%, 125 mW, 0805 [2012 Metric], Thick Film, General Purpose
Yageo GroupAC0805FR-073K32L
Res Thick Film 0805 3.32K Ohm 1% 1/8W 100ppm/C Molded SMD Paper T/R AUTOMOTIVE
Res General Purpose Thick Film 0805 3.32k Ohm 1% 1/8W ±100ppm/°C Molded Paper T/R
Yageo GroupRC0805FR-073K01L
Res Thick Film 0805 3.01K Ohm 1% 0.125W(1/8W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
Res Thick Film 0805 3.65K Ohm 1% 0.125W(1/8W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
TE ConnectivityCRG0805F3K3
Res Thick Film 0805 3.3K Ohm 1% 0.125W(1/8W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
Descriptions
Descriptions de KOA Speer RK73H2ATTE3321F fournies par ses distributeurs.
Resistor Thick Film 0805 3.32k Ohm 1% 1/8 Watt ±100ppm °C Surface Mount Punched Plastic Tape and Reel
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.25W, 3320ohm, 150V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0805
3.32K¦¸ ¡À1% 250mW ¡À100ppm/¡æ 0805 2mm*1.25mm*500¦Ìm