KOA Speer RK73H2ATTDD1131F
Res Thick Film 0805 1.13K Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour KOA Speer RK73H2ATTDD1131F.
Upverter
Technical Drawing4 pagesIl y a 6 ans
Datasheet2 pagesIl y a 6 ans
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Pièces de rechange
Price @ 1000
Stock
18,290
Authorized Distributors
2
Resistance
1.13 kΩ
1.13 kΩ
Case/Package
0805
Tolerance
1 %
1 %
Power Rating
250 mW
250 mW
Composition
Thick Film
Thick Film
Temperature Coefficient
100 ppm/°C
100 ppm/°C
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2002-06-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Yageo GroupRC0805FR-071K13L
Res Thick Film 0805 1.13K Ohm 1% 0.125W(1/8W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
Yageo GroupRC0805FR-071K07L
Res Thick Film 0805 1.07K Ohm 1% 0.125W(1/8W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
Yageo GroupRC0805FR-071K1L
Res Thick Film 0805 1.1K Ohm 1% 0.125W(1/8W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
TE ConnectivityCRG0805F1K2
Fixed Resistor, Thick Film, 0.125W, 1200ohm, 150V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0805
CRCW 0805 0805 (2012Metric) Chip Resistor ±1% ±100ppm/C 1.24kOhms 0.125W 1/8W
Descriptions
Descriptions de KOA Speer RK73H2ATTDD1131F fournies par ses distributeurs.
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.25W, 1130ohm, 150V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0805
1.13K¦¸ ¡À1% 250mW ¡À100ppm/¡æ 0805 2mm*500¦Ìm
FC 0805 1K13 1%