KOA Speer RK73H1JTTD7503F
Res Thick Film 0603 750K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour KOA Speer RK73H1JTTD7503F.
Upverter
Farnell
Arrow Electronics
element14 APAC
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+2.89%
Pièces de rechange
Price @ 1000
Stock
Authorized Distributors
6
Resistance
750 kΩ
750 kΩ
750 kΩ
Case/Package
0603
Tolerance
1 %
1 %
1 %
Power Rating
100 mW
100 mW
100 mW
Composition
Thick Film
Thick Film
Temperature Coefficient
100 ppm/°C
100 ppm/°C
100 ppm/°C
Pièces détachées
Yageo GroupRC0603FR-07750KL
100mW Thick Film Resistors 75V ±100ppm/℃ ±1% 750kΩ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupAC0603FR-07750KL
Res Thick Film 0603 750K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
TE ConnectivityCRG0603F680K
Res Thick Film 0603 680K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Molded SMD T/R
Yageo GroupRC0603FR-07825KL
Resistor, thick film, SMD 0603 (1608), 825 kΩ, 0.1 W, ±1 %, RC0603FR-07825KL
Descriptions
Descriptions de KOA Speer RK73H1JTTD7503F fournies par ses distributeurs.
750 kOhms 1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200 T
RK73H 0603 0603 (1608Metric) Chip Resistor ±1% ±100ppm/C 750kOhms 0.1W 1/10W
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 750000ohm, 75V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0603
SMD Resistor 0603 750KΩ ±1% 1/10W ±100ppm/℃