KOA Speer RK73B3ATTE472J
Res Thick Film 2512 4.7K Ohm 5% 1W ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour KOA Speer RK73B3ATTE472J.
Tendance sur 3 mois:
-85.54%
Stock
19,258
Resistance
4.7 kΩ
4.7 kΩ
4.7 kΩ
Case/Package
Tolerance
5 %
5 %
5 %
Power Rating
1 W
1 W
1 W
Temperature Coefficient
200 ppm/°C
200 ppm/°C
200 ppm/°C
Pièces détachées
PanasonicERJ-1TYJ472U
Res Thick Film 2512 4.7K Ohm 5% 1W ±200ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
TE Connectivity35204K7JT
Res Thick Film 2512 4.7K Ohm 5% 1W ±200ppm/C Pad SMD T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 1W, 4700ohm, 500V, 5% +/-Tol, Surface Mount, 2512
TE Connectivity35204K7JT
Descriptions
Descriptions de KOA Speer RK73B3ATTE472J fournies par ses distributeurs.
RK73B FIXED RESISTOR 2512 (6432Metric) Chip Resistor ±5% ±200ppm/C 4.7kOhm 1W
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 4700ohm, 200V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 2512
Res, 4K7, 1W, Thick Film, 2512 Rohs Compliant: Yes |Koa RK73B3ATTE472J
SMD Resistor Dimensions L x W x H: 6.3 x 3.1 x 0.6 mm Housing type: 2512 Resistor type: Thick Film Power Rating: 1 W Rated voltage: 200 V Resistance: 4.7 kOhm
Resistor, 4K7, 1W, THICK FILM, 2512;