KOA Speer RK73B3ATTE3R0J
Res Thick Film 2512 3 Ohm 5% 1W ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour KOA Speer RK73B3ATTE3R0J.
Tendance sur 3 mois:
+41.52%
Stock
42,870
Resistance
3 Ω
3 Ω
Case/Package
Tolerance
5 %
5 %
Power Rating
1 W
1 W
Temperature Coefficient
200 ppm/°C
200 ppm/°C
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Pièces détachées
CRCW Series 2512 1 W 3 Ohm ±5 % ±200 ppm/K SMT Thick Film Chip Resistor
Yageo GroupRC2512JK-073RL
RC Series 2512 1 W 3 Ohm ±5% ±200 ppm/°C SMT Thick Film Chip Resistor
TE Connectivity35202R7JT
3520CGS FIXED RESISTOR 2512 (6432Metric) Chip Resistor ±5% ±350ppm/C 2.7Ohm 1W
TE Connectivity35203R3JT
Res Thick Film 2512 3.3 Ohm 5% 1W ±350ppm/C Pad SMD T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 1W, 3.3ohm, 500V, 5% +/-Tol, Surface Mount, 2512
Res Thick Film 2512 2.7 Ohm 5% 1W ±200ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Descriptions
Descriptions de KOA Speer RK73B3ATTE3R0J fournies par ses distributeurs.
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 3ohm, 200V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 2512
2512 (6432Metric) FIXED RESISTOR RK73B 0.248Lx0.122W 6.30mmx3.10mm 1W 3Ohm ±200ppm/C
Res, 3R, 5%, 1W, 2512 Rohs Compliant: Yes |Koa RK73B3ATTE3R0J