KOA Speer RK73B2ETTD474J
Res Thick Film 1210 470K Ohm 5% 0.33W(1/3W) ±200ppm/°C Molded SMD Automotive Punched Paper T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour KOA Speer RK73B2ETTD474J.
Tendance sur 3 mois:
-1.49%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
SnapEDA
Stock
46,150
Resistance
470 kΩ
470 kΩ
470 kΩ
Tolerance
5 %
5 %
5 %
Power Rating
500 mW
500 mW
500 mW
Temperature Coefficient
200 ppm/°C
200 ppm/°C
200 ppm/°C
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
PanasonicERJ-14YJ474U
Res Thick Film 1210 470K Ohm 5% 0.5W(1/2W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERJ-P14J474U
Res Thick Film 1210 470K Ohm 5% 0.5W ±200ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
PanasonicERJ-14YJ514U
Res Thick Film 1210 510K Ohm 5% 0.5W(1/2W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.5W, 510000ohm, 200V, 5% +/-Tol, Surface Mount, 1210
Yageo GroupRC1210JR-07470KL
RC Series 1210 0.5 W 470 kOhm ±5% ±100 ppm/°C SMT Thick Film Chip Resistor
Descriptions
Descriptions de KOA Speer RK73B2ETTD474J fournies par ses distributeurs.
RK73B 1210 1210 (3225Metric) Chip Resistor ±5% ±200ppm/C 470kOhms 0.5W 1/2W
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.5W, 470000ohm, 200V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 1210
470K¦¸ ¡À5% 500mW ¡À200ppm/¡æ 1210 3.2mm*1.6mm*700¦Ìm