KOA Speer RK73B2BLTD101J
Res Thick Film 1206 100 Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour KOA Speer RK73B2BLTD101J.
IHS
Datasheet2 pagesIl y a 2 ans
Garrett
Stock
78,592
Authorized Distributors
1
Resistance
100 Ω
100 Ω
100 Ω
Case/Package
1206
Tolerance
5 %
5 %
5 %
Power Rating
250 mW
250 mW
250 mW
Temperature Coefficient
200 ppm/°C
200 ppm/°C
200 ppm/°C
Introduction Date2001-11-26
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
PanasonicERJ-8GEYJ101V
Res Thick Film 1206 100 Ohm 5% 1/4W ±200ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Res Thick Film 1206 100 Ohm 5% 1/4W ±200ppm/°C Molded SMD SMD Paper T/R
Res Thick Film 1206 100 Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Res Thick Film 1206 100 Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/°C Pad SMD T/R
Descriptions
Descriptions de KOA Speer RK73B2BLTD101J fournies par ses distributeurs.
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.25W, 100ohm, 200V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 1206
1206 Chip Resistor 5% 200ppm/C 100Ohm 250mW